Пошукова форма

25 лис 2019

Слідкуйте та підтримуйте проекти Дитячого центру "Сонячне світло" на платформі Української Біржі Благодійності https://ubb.org.ua/. Завдяки платформі, ми маємо змогу регулярно збирати кошти на придбання продуктів харчування, необхідних медикаментів, засобів гігієни та інші необхідні речі для вихованців центру. 

06 вер 2018

З 9 по 27 липня 2018 року ми провели щорічний літній наметовий табір для дітей Броварського району. Серед них діти-сироти, діти з бідних, багатодітних та неповних сімей, а також діти, позбавлені батьківського піклування. У таборі змогли безкоштовно відпочити 198 дітей у віці від 7 до 18 років. 

Як завжди, табір проводився на острові Любич, найбільшому річковому острові України, що знаходиться у Броварському районі, село Соболівка. 

Також у таборі з дітьми працювали близько 100 волонтерів, які приїхали з різних куточків України та світу: Швейцарії, Польщі, Німеччини. 

02 тра 2018

У вихідні, 28-29 квітня на Контрактовій прощі пройшов фестиваль Made in Ukraine. Ми вперше взяли участь у такому масштабному вуличному фестивалі. Ще й у якості відповідальних за дитячі розваги! 

24 січ 2018

Вітаємо всіх з пройдешніми святами! Бажамо щасливого, сповненого пригод та приємностей року!

Ми дуже хочемо подарувати нашим дітям теплу та приємну зиму. Тому маємо дуже великі потреби у вашій допомозі!
Wish-лист команди та дітей Дитячий центр "Сонячне світло"/ Sunshine Children's Center:

03 жов 2017

30 вересня ми провели вечірку для волонтерів, які працювали у наших літніх дитячих таборах "Living like Volunteers".

Дякуємо всім, хто прийшов до нас! Сподіваємося, вам було тепло з нами, не дивлячись на холод на вулиці!

Ми віримо, що разом ми зможемо змінити багато дитячих життів!

25 лип 2017

Ми провели щорічний літній наметовий табір для дітей групи ризику Броварскього району.

08 чер 2017

3 червня Дитячий центр "Сонячне світло" разом з ГО "Незалежний Требухівський рух "Крок у майбутнє" провели благодійну ярмарку до Дня Захисту Дітей.

Ярмарка відбулася у центрі села Требухів, де знахидиться наш Дитячий центр. На ярмарку завітало понад трьохсот людей! Ми влаштували справжнє дитяче свято: шоу талантів, ярмарка поробок, батути та надувні гірки, смачне печиво та вулична їжа, колесо фортуни та байдарки!

Все для того, аби подарувати 200 дітям Броварського району безкоштовний літній відпочинок у нашому наметовому таборі "Living Like Indians"!

26 тра 2017

Що для вас означає народна музика? 
Для нас це можливість відчути власне коріння, поринути в історію нашої країни, відчути її багатство та красу! Діти особливо тонко відчувають музику. Через музику можна знайомити дітей з українською культурою, формувати повагу та любов до країни, в якій ми живемо.

Саме тому у нас з’явилася думка зробити концерт народної музики і долучити до нього якомога більше дітей. Зголосилися нам у цьому допомогти надзвичайний НАОНІ - Національний академічний оркестр народних інструментів України! 

07 кві 2017

З січня 2017 року в нашому Центрі працює Розвивальний клуб для дітей. Ми створюємо простір та можливості для дітей групи ризику та сільських дітей розвиватися, отримати нові знання, емоції та враження, навчитися чомусь новому, відкрити щось у собі, знайти друзів та просто гарно провести час! 
За ці три місяці роботи клубу більше пів сотні дітей з села Требухів відвідали нас! Всі разом ми дивимося та обговорюємо фільми, граємо в розвивальні ігри, вчимося взаємодіяти та спілкуватися один з одним! 
Незабаром ми анонсуємо наступні зустрічі клубу! 
Приходьте до нас! 
 

03 жов 2016

Поспішаємо поділитись з Вами приємною і дуже важливою новиною. Компанія «ЛУКОЙЛ ЛУБРИКАНТС Україна» стала новим партнером нашого Дитячого Центру. Відтепер компанія «ЛУКОЙЛ ЛУБРИКАНТС Україна» допомагає нам забезпечити найважливіші потреби вихованців нашого центру. 

Сторінки

Допомогти