Пошукова форма

 

Ми провели щорічний літній наметовий табір для дітей групи ризику Броварскього району. Цього року табір відвідало 206 дітей, серед яких діти-сироти, діти з бідних та неблагополучних сімей, а також діти з прийомних сімей. Для всіх наших відпочиваючих табір є абсолютно безкоштовним! 
Такі табори команда Дитячого центру "Сонячне світло" проводить з 2001 року. За традицією табір відбувається на острові Любичів, найбільшому річковому острові Україні! 

Цього року ми продовжили нашу традицію робити табори в індіанському стилі. Цій тематиці відповідає вся програма табору. Ми будуємо справжнє індіанське поселення, прикрашаємо власну територію, сидимо біля вогню у тіпі, створюємо індіанський одяг, стріляємо з лука, ходимо у походи та сплавляємося річкою на катамаранах. Ці спортивні активності відповідають також європейській реабілітаційній методиці Педагогіка пригод, яку ми використовуємо у роботі дитячого центру, а також у інших наших проектах. Педагогіка пригод дозволяє через груповіспортивні заняття вчити дітей приймати рішення, довіряти дорослим та підвищувати власну самооцінку. 

Цей місяць промайнув дуже швидко. Довга та виснажлива підготовка до табору, після якої незабутні два тижні з дітьми на острові Любичів. Дякуємо всім волонтерам, а їх було майже 100 цього року! Також ми дуже вдячні всім спонсорам та партнерам, які допомогли нам зробити цей проект можливим! Нам вдалося подарувати дітям літо! Бачити їх усміхнені обличчя - найбільша наша нагорода! 
До зустрічі у таборі наступного року! 

 

 

Допомогти