Пошукова форма

Вітаємо всіх з пройдешніми святами! Бажамо щасливого, сповненого пригод та приємностей року!

Ми дуже хочемо подарувати нашим дітям теплу та приємну зиму. Тому маємо дуже великі потреби у вашій допомозі!
Wish-лист команди та дітей Дитячий центр "Сонячне світло"/ Sunshine Children's Center:

⭕ Забезпечити нашим вихованцям теплий та затишний будинок. Для цього потрібно оплатити комунальних рахунків за опалення (газ та теплопостачання) за грудень. За опалення будинків, в яких проживають та навчаються наші діти, ми платимо 26 000 грн‼ Ця сума є надзвичайно великою для нас. Ми зібрали вже 3 280 грн на сайті Українська Біржа Благодійності. Оплатити рахунки потрібно до середини січня. І ми віримо, що встигнемо разом зібрати потрібні кошти. 
✅ https://ubb.org.ua/uk/project/3466/   - за посиланням можна внести будь-яку зручну для нас суму, яка буде неймовірним подарунком для нас на Новий рік та Різдво, а також наблизить нас до здійснення наших мрій!

⭕ Подарувати для дітей омріяний відпочинок на гірськолижному курорті в Ізках. Відпочинок ми проводимо за реабілітаційною методикою Педагогіка пригод, що дає дітям через спортивні навички, контакт з природою відчуття власної сили та спроможності, вчить працювати в команді, долати труднощі та вірити у себе. Наші вихованці будуть опановувати катання на лижах і сноубордах, ходитимуть у походи в гори та вчитимуться орієнтуватися на місцевості.  Деякі діти побачать гори вперше у своєму житті! Уявіть собі, які це потужні позитивні враження для дитини, яка у своєму житті бачила дуже мало хорошого.

Ми плануємо поїздку на 19-23 лютого 2018 року. Діти дуже чекають на цей відпочинок! З усіма знижками та допомогою у покритті витрат ми все одно потребуємо 28 950 грн на оплату проживання на повноцінного харчування для дітей. Ми вже зібрали майже 1500 грн. Підтримати нас та відправити дітей у справжню зимову казку можна за посиланням ✅ https://ubb.org.ua/uk/project/3605/ Будь-яка зручна для вас сума наблизить дітей до їхньої мрії!

Віримо, що мрії мають збуватися! 

 

Допомогти