Пошукова форма

Дитячий соціально-реабілітаційний центр «Сонячне світло» допомагає дітям, які пережили психологічні та фізичні травми, стали жертвами нехтування, недбалого ставлення та насилля. Вони потребують надання професійної психологічної та педагогічної допомоги задля стабілізації їх стану та відновлення довіри до дорослих.

Наша діяльність базується на християнських цінностях, а також сучасних та наукових досягненнях в галузі Педагогіки травми, психології та соціальної педагогіки.  

Дитячий Центр використовує європейську практику роботи з дітьми, які пережили насильство.

Серед терапевтичних методів, які ми використовуємо є:

  • ПЕДАГОГІКА ТРАВМИ – комплекс педагогічних концепцій, що направлений на зміну сприйняття дитиною самої себе та відновлення довіри до дорослих. 
  • ПЕДАГОГІКА ПРИГОД – є методикою роботи з дітьми, що допомагає розвивати особистість дитини, зміцнює почуття гідності та відчуття контролю над власним життям. 
  • ТРУДОВА ТЕРАПІЯ – реабілітаційна програма, яка включає розвиток різноманітних вмінь: садівництва, шиття, кулінарії, роботи з деревом, металлом та інше. Через трудову терапію діти вчаться досягати поставлених цілей та отримувати задоволення від фізичної праці.
Допомогти