Пошукова форма

З 2001 року Дитячий центр «Сонячне світло» проводить літні табори для дітей групи ризику.

За цей час більше 1400 дітей у віці від 6 до 18 років отримали емоційну, психологічну та фізичну допомогу.

Метою табору є організація відпочинку для дітей з неблагополучних родин, прийомних сімей, багатодітних родин, дитячих будинків та інших категорій дітей групи ризику Броварського району.

Літній табір проводиться за методикою «Педагогіка пригод», яка допомагає дітям долати минулий негативний, травматичний досвід шляхом наповнення життя приємними емоціями, новим, позитивним досвідом. Педагогіка пригод посилює в учасниках табору почуття власної гідності, розвиває їх самостійність, вчить працювати в команді, аналізувати та передбачувати результати власних дій.

У літньому таборі діти мають змогу отримати спортивні, трудові, побутові навички, розвивати свої художні, акторські і танцювальні здібності.

Завдяки щорічній активній участі волонтерів з Швейцарії, Німеччини та Польщі, діти знайомляться з іншими культурами та мовами. А крім того, краще пізнають і власну культуру завдяки урокам патріотизму, які проводяться у таборі.

В рамках «Педагогіки пригод», в таборі проводяться сплави по річці, побудова палаток, добування та розведення вогнища, походи, рибальство, плавання та орієнтації на місцевості.

Дізнатися більше, переглянути яскраві світлини з Літнього табору "Living like Indians" та з таборів минулих років, Ви можете на нашій офіційній сторінці у Фейсбуці

З питань участі дитини у нашому літньому таборі звертайтеся до директора Дитячого центру "Сонячне світло"
Надії Чернухи 

+38 067 232 66 63

З питань волонтерства у таборі та допомоги у будівництві табору звертайтеся до інструктора з Педагогіки пригод та головного координатора літнього табору
Олександра Гордієнко 

+38 063 343 93 02 

З питань матеріальної чи фінансової допомоги у проведенні літнього табору звертайтесь до директороа Дитячого центру
Надії Чернуха

+38 067 232 66 63

 

 

Допомогти