Пошукова форма

З чого все почалося

У березні 2002 року недалеко від Києва, у селі Требухів, Марек та Наталі Внук відкрили недержавний Дитячий соціально-реабілітаційний центр «Сонячне світло», який прийняв перших 12 дітей групи ризику, серед яких були і сироти, і безпритульні діти.

Освіта Марека Внука, який отримав спеціальність «Педагогіка травми» у Німеччині, а також навчався у Швейцарії та Польщі, і Наталії, яка навчалася на соціального педагога у Швейцарії дали змогу використати у Центрі міжнародний досвід роботи з дітьми, які пережили насильство.

А починалося все 2000 року, коли молодий поляк з українським корінням Марек Внук разом з дружиною приїхали в Київ, де побачили велику кількість дітей, позбавлених турботи родин та держави. Побачене глибоко вразило, і вони вирішили допомогти знедоленим дітям.

Разом з кількома друзями зі Швейцарії вони створили організацію «Verein Kiev Kids», яка офіційно підтримувала його роботу в столиці України. Марек разом з дружиною Наталі почали свою діяльність з фактичної допомоги безпритульним дітям на вулицях, у теплотрасах та парках, де ті знаходили прихисток.

Така діяльність не вирішувала комплексно проблему дітей, які пережили травму, стали жертвами насилля, залишилися без догляду дорослих. Тому прийшло рішення створити Центр для дітей у Требухові, аби допомога стала системною, продуктивною, базувалась на принципах професійності діяльності та любові до дітей.

 

Місія

Наша місія -  надання ефективної допомоги дітям, які її потребують, задля їх гідного, щасливого та повноцінного життя.

 

Наші підходи

У своїй роботі ми спираємося на найкращі світові практики, передовий досвід у сфері педагогіки, психології, соціальної роботи.

Ми забезпечуємо всі необхідні умови для ефективної допомоги дитині, яка пережила психологічну травму.

Ми впроваджуємо та популяризуємо унікальний  метод соціально-психологічної реабілітації дітей, які пережили травму - Педагогіка пригод.

Ми працюємо на поширення нашого позитивного досвіду у роботі з дітьми серед спеціалістів, зацікавлених у вдосконаленні власної професійної діяльності.

 

Наші цінності та культура

Нашою головною  цінністю є гідність кожної дитини, яку ми повертаємо нашим вихованцям та з якою вони далі йдуть у майбутнє.

Наша культура базується на професіоналізмі, саморозвитку кожного фахівця, повазі один до одного та постійній взаємодії заради ефективної допомоги нашим вихованцям.

Допомогти