Пошукова форма

З 2012 року Дитячий центр «Сонячне світло» проводить програму підтримки сімей Броварського району «Follow up».

 

Кожного року літній табір, який проводить Центр, відвідують діти з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. З року в рік наші вихователі та волонтери спостерігали, як деякі з дітей приїжджали недогодованими, не маючи змінного одягу та не знаючи про засоби гігієни. Відпочинок у таборі йшов на корись дітям, проте не вирішував матеріальні проблеми сімей. Для вирішення цієї проблеми Центр у 2012 році запровадив програму «Follow up» та почав супроводжувати взявши перші сім'ї Броварського району. З того часу допомогу від Центру отримали десятки сімей, які потребували підтримки.

Іноді ми допомагаємо випускникам нашого центру в подоланні певних складних ситуацій. Адже дітям, в кого є батьки простіше, вони можуть звернутися по допомогу в будь-який час і отримати підтримку. В дітей, позбавлених батьківського піклування, навіть коли вони вже не діти, часто немає цієї підтримки. Але вони можуть звернутися до центру за допомогою. В когось проблема з придбанням вартісних ліків для дитини, хтось сам потребує коштів на лікування чи операцію. А буває просто необхідна підтримка близьких людей. І наш центр готовий підтримати наших випускників навіть через роки.

Таким чином, програма «Follow up» підвищує якість життя сімей з дітьми, які потребують супроводу та допомоги задля найвищого інтересу – виховання дитини в її біологічній родині.

 

Форми надання адресної допомоги:

  • забезпечення необхідними продуктами харчування, побутовою хімією
  • допомога в отриманні медичних послуг та придбанні необхідних медичних засобів
  • забезпечення необхідним одягом та взуттям
  • допомога у придбанні будівельних матеріалів та проведенні ремонтних робіт
  • допомога у наданні юридичних консультацій
  • допомога в оформленні документів
  • консультації психолога

Зараз під соціальним супроводом перебуває 10 сімей з Броварського району, які перебувають в складних життєвих обставинах. Перелік сімей та обсяг допомоги змінюється, в залежності від конкретної ситуації. 

Ви також можете приєднатися до позитивних змін в житті сімей.
 

 

Допомогти