Пошукова форма

Міжнародний благодійний фонд «Сонячне Світло»  - це незалежна, неурядова, неприбуткова благодійна організація, яка була заснована для допомоги дітям, які опинились у кризовій ситуації.

Фонд засновано у листопаді 2003 року.

 

Цілі організації

  •  забезпечення повноцінного функціонування Дитячого соціально-реабілітаційного центру "Сонячне світло";
  •  забезпечення всебічної допомоги та підтримки сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах;
  •  розповсюдження і популяризація сучасних педагогічних і психотерапевтичних методик, які є необхідними для роботи з дітьми групи ризику;
  •  організація літніх та зимових таборів для дітей групи ризику;
  •  організація постійного та ефективного співробітництва з державою та недержавними благодійними організаціями в галузі гуманітарної, законодавчої та іншої діяльності, яка спрямована на поліпшення становища дітей в нашому суспільстві.

 

 

Складні життєві обставини – обставини, що об’єктивно порушують нормальну життєдіяльність особи, наслідки яких вона не може подолати самостійно ( інвалідність, часткова втрата рухової активності у зв’язку зі старістю чи станом здоров’я, самотність, сирітство, безпритульність, відсутність житла або роботи, насильство, зневажливе ставлення та негативні стосунки в сім’ї, малозабезпеченість, психологічний чи психічний розлад, стихійне лихо, катастрофа тощо).

Відповідно до ст.1 Закону України „Про соціальні послуги”

 

Діти «групи ризику» - це категорії дітей, що є соціально незахищеними та не можуть самостійно подолати труднощі, що виникли в їхньому житті.

До цієї групи відносять такі категорії дітей: діти-сироти; діти з неблагополучних та асоціальних сімей; діти з вадами фізичного або психічного розвитку; діти, які зазнали насильства; діти з сімей, які потребують соціально-економічної і соціально-психологічної допомоги та підтримки; діти, які залишилися без піклування батьків; діти з проявами соціальної та психолого-педагогічної дезадаптацією.

Колектив фонду

Марек Внук

Президент Міжнародного благодійного Фонду, засновник «Дитячого соціально–реабілітаційного центру «Cонячне світло». 

Уляна Долиняк

Тренер, терапевт, кризовий інтервент, спеціаліст по роботі з сімейними та інституційними формами

Допомогти