Пошукова форма

З 2012 року Дитячий центр «Сонячне світло» проводить програму підтримки сімей Броварського району «Follow up».

 

Кожного року літній табір, який проводить Центр, відвідують діти з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. З року в рік наші вихователі та волонтери спостерігали, як деякі з дітей приїжджали недогодованими, не маючи змінного одягу та не знаючи про засоби гігієни. Відпочинок у таборі йшов на корись дітям, проте не вирішував матеріальні проблеми сімей. Для вирішення цієї проблеми Центр у 2012 році запровадив програму «Follow up» та почав супроводжувати взявши перші сім'ї Броварського району. З того часу допомогу від Центру отримали десятки сімей, які потребували підтримки.

 

Таким чином, програма «Follow up» підвищує якість життя сімей з дітьми, які потребують супроводу та допомоги задля найвищого інтересу – виховання дитини в її біологічній родині.

 

Форми надання адресної допомоги:

  • забезпечення необхідними продуктами харчування, побутовою хімією
  • допомога в отриманні медичних послуг та придбанні необхідних медичних засобів
  • забезпечення необхідним одягом та взуттям
  • допомога у придбанні будівельних матеріалів та проведенні ремонтних робіт
  • допомога у наданні юридичних консультацій
  • допомога в оформленні документів
  • консультації психолога

У 2018 році ми взяли під опіку 8 сімей у складних життєвих обставинах Броварського району.

Ви можете допомогти нам придбати необхідні речі для облаштування будинків для відпочинку та навчання дітей. Для цього ми плануємо придбати: робочі столи та стільчики, ліжка, настільні лампи та канцтовари. Кожна гривня наближає нас до мети! Будь-яку суму пожертви можна швидко і зручно зробити на Українській Біржі Благодійності за посиланням 

Допомогти