Пошукова форма

Надія Чернуха

Директор Дитячого центру. Має освіту психолога та правознавця. Надія більше 10 років працює в соціальній сфері. Працює в Дитячому центрі "Сонячне світло" з 2016 року. 

Олександр Гордієнко

Інструктор з проектів Педагогіки пригод, вихователь, співробітник Дитячого центру з 2009 року. Здобув освіту психолога, тифлопедагога в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова.

Марина Акименко

Кухар, співробітник Дитячого центру з 2007 року.

 

Алла Захарова

Вихователь, співробітник Дитячого центру з 2013 року.

Ксенія Загреба

Вихователь, співробітник Дитячого центру з 2017 року. 

Наталія Білополова

Вчитель  української мови та літератури, співробітник Дитячого центру з 2010 року. Наталія отримала спеціальність викладача української мови та літератури у Глухівському державному педагогічному університеті ім. Олександра Довженка.

Наталія Пашко

Психолог Дитячого Центру «Сонячне Світло».  Закінчила Національний авіаційний університет за спеціальністю психологія. Сертифікований дитячий психотерапевт Київського Гештальт Університету, монодраматерапевт. Наталя працює з дітьми, які пережили психологічну травму, а також із сім’ями які опинились в складних життєвих обставинах близько 7 років. Працює в Дитячому центрі «Сонячне світло» з 2016 року.

Тетяна Іванова

Вихователь Дитячого центру з 2016 року. Закінчила Київський національний лінгвістичний університет за спеціальністю «вчитель англійської мови» та Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова за спеціальністю «дошкільна освіта».

Ігор Шумський

Головний вчитель Домашньої школи. 

Тетяна Турченко

Вихователь. Працює у Центрі з 2016 року. 

Михайло Калашніков

Михайло працює завгоспом та водієм Дитячого центру "Сонячне світло". 

Допомогти